PIC16C66-10E/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C66-10E/SP
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 14KB OTP 28SDIP
  • Pranešimas
PIC16C66-10E/SP specifikacijos
Dalies numeris PIC16C66-10E/SP Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SPDIP
Greitis 10MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 368 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 22 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) OTP 28-SPDIP Duomenų keitikliai -