PIC16C64AT-10/PQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C64AT-10/PQ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C64AT-10/PQ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 44MQFP
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
PIC16C64AT-10/PQ specifikacijos
Dalies numeris PIC16C64AT-10/PQ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-MQFP (10x10)
Greitis 10MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas OTP
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-QFP
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 33 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 3.5KB (2K x 14) OTP 44-MQFP (10x10)