PIC16C620AT-20E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C620AT-20E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 896B OTP 20SSOP
  • Pranešimas
PIC16C620AT-20E/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16C620AT-20E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 20MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 96 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 896B (512 x 14) Periferiniai įrenginiai Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC16C620AT-20ESS Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 13
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 896B (512 x 14) OTP 20-SSOP