PIC16C56-HSE/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C56-HSE/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C56-HSE/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18DIP
Duomenų lapai: 1.PIC16C56-HSE/P.pdf2.PIC16C56-HSE/P.pdf3.PIC16C56-HSE/P.pdf
  • Pranešimas
PIC16C56-HSE/P specifikacijos
Dalies numeris PIC16C56-HSE/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 4699 pcs Duomenų lapas 1.PIC16C56-HSE/P.pdf2.PIC16C56-HSE/P.pdf3.PIC16C56-HSE/P.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 18-PDIP
Greitis 16MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 25 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 1.5KB (1K x 12) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 12 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 1.5KB (1K x 12) OTP 18-PDIP Duomenų keitikliai -