PIC16C55AT-40/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16C55AT-40/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC16C55AT-40/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP
  • Pranešimas
PIC16C55AT-40/SS specifikacijos
Dalies numeris PIC16C55AT-40/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 40MHz Serija PIC® 16C
RAM dydis 25 x 8 Programos atminties tipas OTP
Programos atminties dydis 768B (512 x 12) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai PIC16C55AT40/SS Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 20
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SSOP