PIC12LF1571-E/RF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1571-E/RF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12LF1571-E/RF
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
Duomenų lapai: PIC12LF1571-E/RF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC12LF1571-E/RF specifikacijos
Dalies numeris PIC12LF1571-E/RF Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 96514 pcs Duomenų lapas PIC12LF1571-E/RF.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-UDFN (3x3)
Greitis 32MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-UDFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC12LF1571-ERF Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (3x3) Duomenų keitikliai A/D 4x10b, D/A 1x5b