PIC12LF1552-I/MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12LF1552-I/MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12LF1552-I/MU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8UDFN
Duomenų lapai: 1.PIC12LF1552-I/MU.pdf2.PIC12LF1552-I/MU.pdf3.PIC12LF1552-I/MU.pdf
  • Pranešimas
PIC12LF1552-I/MU specifikacijos
Dalies numeris PIC12LF1552-I/MU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-UDFN (2x3)
Greitis 32MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 5 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-UDFN (2x3) Duomenų keitikliai A/D 4x10b