PIC12HV615-I/MD
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12HV615-I/MD
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
standartinė kaina (JAV doleriais)
910 pcs
  • Pranešimas
PIC12HV615-I/MD specifikacijos
Dalies numeris PIC12HV615-I/MD Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-DFN (4x4)
Greitis 20MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-VDFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 5 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-DFN (4x4)