PIC12HV609-E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12HV609-E/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12HV609-E/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Duomenų lapai: 1.PIC12HV609-E/MS.pdf2.PIC12HV609-E/MS.pdf3.PIC12HV609-E/MS.pdf4.PIC12HV609-E/MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
900 pcs
  • Pranešimas
PIC12HV609-E/MS specifikacijos
Dalies numeris PIC12HV609-E/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Greitis 20MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 5 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP Duomenų keitikliai -