PIC12F675-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12F675-E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DIP
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC12F675-E/P specifikacijos
Dalies numeris PIC12F675-E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP
Greitis 20MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1.75KB (1K x 14) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai PIC12F675EP Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 5
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-PDIP Duomenų keitikliai A/D 4x10b