PIC12F1612-I/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1612-I/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12F1612-I/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.PIC12F1612-I/SN.pdf2.PIC12F1612-I/SN.pdf3.PIC12F1612-I/SN.pdf4.PIC12F1612-I/SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC12F1612-I/SN specifikacijos
Dalies numeris PIC12F1612-I/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 32MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 6 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 8-SOIC