PIC12F1571T-I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1571T-I/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12F1571T-I/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8MSOP
Duomenų lapai: 1.PIC12F1571T-I/MS.pdf2.PIC12F1571T-I/MS.pdf
  • Pranešimas
PIC12F1571T-I/MS specifikacijos
Dalies numeris PIC12F1571T-I/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 117873 pcs Duomenų lapas 1.PIC12F1571T-I/MS.pdf2.PIC12F1571T-I/MS.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP
Greitis 32MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai PIC12F1571T-I/MS-ND
PIC12F1571T-I/MSTR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-MSOP Duomenų keitikliai A/D 4x10b, D/A 1x5b