PIC12F1501T-I/MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC12F1501T-I/MU Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC12F1501T-I/MU
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8UDFN
  • Pranešimas
PIC12F1501T-I/MU specifikacijos
Dalies numeris PIC12F1501T-I/MU Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-UDFN (2x3)
Greitis 20MHz Serija PIC® 12F
RAM dydis 64 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad
Kiti vardai PIC12F1501T-I/MU-ND
PIC12F1501T-I/MUTR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 5
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 12F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 8-UDFN (2x3) Duomenų keitikliai A/D 4x10b