PIC10F204T-I/OT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC10F204T-I/OT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PIC10F204T-I/OT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 384B FLASH SOT23-6
Duomenų lapai: 1.PIC10F204T-I/OT.pdf2.PIC10F204T-I/OT.pdf3.PIC10F204T-I/OT.pdf4.PIC10F204T-I/OT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PIC10F204T-I/OT specifikacijos
Dalies numeris PIC10F204T-I/OT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6
Greitis 4MHz Serija PIC® 10F
RAM dydis 16 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 384B (256 x 12) Periferiniai įrenginiai POR, WDT
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOT-23-6
Kiti vardai PIC10F204T-I/OTDKR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 3
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas PIC PIC® 10F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 384B (256 x 12) FLASH SOT-23-6 Duomenų keitikliai -