MX575ANL15M0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX575ANL15M0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC XO 15.0000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: MX575ANL15M0000.pdf
  • Pranešimas
MX575ANL15M0000 specifikacijos
Dalies numeris MX575ANL15M0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC XO 15.0000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5066 pcs Duomenų lapas MX575ANL15M0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 15MHz
Išsamus aprašymas 15MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA