MX573BNR156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX573BNR156M250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX573BNR156M250
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSCILLATOR SMD
Duomenų lapai: MX573BNR156M250.pdf
  • Pranešimas
MX573BNR156M250 specifikacijos
Dalies numeris MX573BNR156M250 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSCILLATOR SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4479 pcs Duomenų lapas MX573BNR156M250.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija MX57
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 120mA