MX555ABG750M000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX555ABG750M000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC XO 750.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: MX555ABG750M000.pdf
  • Pranešimas
MX555ABG750M000 specifikacijos
Dalies numeris MX555ABG750M000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC XO 750.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4176 pcs Duomenų lapas MX555ABG750M000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 750MHz
Išsamus aprašymas 750MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Absoliutus traukos diapazonas (APR) -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX555ABH25M0000-TR
MX555ABH25M0000-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSCILLATOR SMD
Sandelyje: 4975 pcs
parsisiųsti: MX555ABH25M0000-TR.pdf
RFQ
MX555ABJ100M000-TR
MX555ABJ100M000-TR
apibūdinimas: 100MHZ HCSL