MX554EBC20M0000-TR
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX554EBC20M0000-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas 20MHZ LVCMOS
Duomenų lapai: MX554EBC20M0000-TR.pdf
  • Pranešimas
MX554EBC20M0000-TR specifikacijos
Dalies numeris MX554EBC20M0000-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas 20MHZ LVCMOS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4810 pcs Duomenų lapas MX554EBC20M0000-TR.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 20MHz
Išsamus aprašymas 20MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA