MX554BBB322M265-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX554BBB322M265-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas 322.265MHZ LVDS
Duomenų lapai: MX554BBB322M265-TR.pdf
  • Pranešimas
MX554BBB322M265-TR specifikacijos
Dalies numeris MX554BBB322M265-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas 322.265MHZ LVDS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3988 pcs Duomenų lapas MX554BBB322M265-TR.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 322.265MHz
Išsamus aprašymas 322.265MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA