MX553BBD156M250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MX553BBD156M250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX553BBD156M250
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD
Duomenų lapai: MX553BBD156M250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MX553BBD156M250 specifikacijos
Dalies numeris MX553BBD156M250 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSC XO 156.2500MHZ HCSL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18692 pcs Duomenų lapas MX553BBD156M250.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis HCSL
Darbinė temperatūra -45°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 156.25MHz
Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 95mA