MX553ABB212M500
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MX553ABB212M500
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: MX553ABB212M500.pdf
  • Pranešimas
MX553ABB212M500 specifikacijos
Dalies numeris MX553ABB212M500 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5266 pcs Duomenų lapas MX553ABB212M500.pdf
Įtampa - tiekimas 2.375 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija MX55
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 212.5MHz
Išsamus aprašymas 212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.375 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 90mA
Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) - Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MX54
MX54
Gamintojai: Swanstrom Tools
apibūdinimas: CUTTER OVAL SEMI FLSH
Sandelyje: 2721 pcs
parsisiųsti: MX54.pdf
RFQ
MX553ABB212M500-TR
MX553ABB212M500-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: OSCILLATOR XO 212.5MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 5024 pcs
parsisiųsti: MX553ABB212M500-TR.pdf
RFQ
MX553ABB283M333
MX553ABB283M333
apibūdinimas: 283.333MHZ LVDS
parsisiųsti: MX553ABB283M333.pdf
MX553ABB283M333-TR
MX553ABB283M333-TR
apibūdinimas: 283.333MHZ LVDS
parsisiųsti: MX553ABB283M333-TR.pdf
MX54-9
MX54-9
Gamintojai: Swanstrom Tools
apibūdinimas: CUTTER SIDE OVAL FLUSH 4.25"
parsisiųsti: MX54-9.pdf
MX553BBA312M500
MX553BBA312M500
apibūdinimas: ULTRA-LOW JITTER CRYSTAL OSCILLA
parsisiųsti: MX553BBA312M500.pdf
MX553BBA156M250-TR
MX553BBA156M250-TR
apibūdinimas: OSCILLATOR SMD
parsisiųsti: MX553BBA156M250-TR.pdf
MX54-5
MX54-5
apibūdinimas: CUTTER TAPER FLSH
parsisiųsti: MX54-5.pdf
MX536AJCWE
MX536AJCWE
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC CONV TRUE RMS-DC 2MHZ 16SOIC
parsisiųsti: MX536AJCWE.pdf
MX54-3
MX54-3