MIC79050-4.2YS-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC79050-4.2YS-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC79050-4.2YS-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC BATTERY CHARGER LI-ION SOT223
Duomenų lapai: MIC79050-4.2YS-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC79050-4.2YS-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC79050-4.2YS-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 58032 pcs Duomenų lapas MIC79050-4.2YS-TR.pdf
Įtampa - tiekimas (maks.) 16V Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223
Serija - Programuojamos funkcijos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA
Kiti vardai MIC79050-4.2YS TR
MIC79050-4.2YS TR-ND
MIC79050-4.2YSTR
MIC79050-4.2YSTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Ląstelių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Sąsaja - Gedimo apsauga Over Current, Over Temperature, Reverse Battery, Reverse Current
Išsamus aprašymas Charger IC Lithium Ion SOT-223 Dabartinis - įkrovimas Constant, Pulsed
Įkrovimo srovė - maks - Akumuliatoriaus įtampa 4.2V