MIC68400-1.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC68400-1.8YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC68400-1.8YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 3A 16MLF
Duomenų lapai: MIC68400-1.8YML-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC68400-1.8YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC68400-1.8YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 3A 16MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 77008 pcs Duomenų lapas MIC68400-1.8YML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V or Tracking
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 16-MLF® (4x4) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 16-VQFN Exposed Pad, 16-MLF® PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC68400-1.8YML-CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A 16-MLF® (4x4) Dabartinis - rezultatas 3A