MIC68200-2.5YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC68200-2.5YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 1A 10MLF
Duomenų lapai: MIC68200-2.5YML-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC68200-2.5YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC68200-2.5YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 1A 10MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64759 pcs Duomenų lapas MIC68200-2.5YML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.4V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V or Tracking
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MLF® (3x3) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-VFDFN Exposed Pad, 10-MLF® PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-1955-2
MIC68200-2.5YMLTR
MIC68200-2.5YMLTR-ND
MIC6820025YMLTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 10-MLF® (3x3)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 80mA Dabartinis - silpnas (Iq) 15mA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable, Power On Reset