MIC61300-10YMME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC61300-10YMME-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP
Duomenų lapai: MIC61300-10YMME-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC61300-10YMME-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC61300-10YMME-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31917 pcs Duomenų lapas MIC61300-10YMME-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 3A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC61300-10YMME TR
MIC61300-10YMME TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1V 3A 10-MSOP-EP Dabartinis - rezultatas 3A
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MIC61300
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC61300-10YMME
MIC61300-10YMME
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1V 3A 10MSOP