MIC5367-3.3YMT-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5367-3.3YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5367-3.3YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5367-3.3YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5367-3.3YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5367-3.3YMT-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4422 pcs Duomenų lapas MIC5367-3.3YMT-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 200mA Įtampa - įėjimas Up to 5.5V
Įtampa - suskirstymas 6-TMLF® (1.6x1.6) Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija 6-UFDFN Exposed Pad Kiti vardai 1611-MIC5367-3.3YMT-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.18V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5367-3.3YMT-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6) apibūdinimas IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF
Dabartinis - rezultatas 3.3V Dabartinė - riba (min.) 1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5367-3.3YMT-TR
MIC5367-3.3YMT-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 3.3V 0.15A 6TMLF