MIC5365-2.85YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-2.85YC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5365-2.85YC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5
Duomenų lapai: MIC5365-2.85YC5-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
MIC5365-2.85YC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5365-2.85YC5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.85V 150MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1363146 pcs Duomenų lapas MIC5365-2.85YC5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.31V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5365-2.85YC5-CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SC-70-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 39µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable