MIC5365-2.5YC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5365-2.5YC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5365-2.5YC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5
Duomenų lapai: MIC5365-2.5YC5-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5365-2.5YC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5365-2.5YC5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 744818 pcs Duomenų lapas MIC5365-2.5YC5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.38V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3185-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SC-70-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 39µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MIC5365
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5365-2.6YMT TR
MIC5365-2.6YMT TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.6V 150MA 4TMLF
Sandelyje: 185073 pcs
parsisiųsti: MIC5365-2.6YMT TR.pdf
RFQ
MIC5365-1.8YMT-TZ
MIC5365-1.8YMT-TZ
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4TMLF
Sandelyje: 728387 pcs
parsisiųsti: MIC5365-1.8YMT-TZ.pdf
RFQ
MIC5365-2.5YC5-TR
MIC5365-2.5YC5-TR
apibūdinimas: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC70-5