MIC5353-2.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5353-2.8YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5353-2.8YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5353-2.8YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5353-2.8YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5353-2.8YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 500MA 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 210956 pcs Duomenų lapas MIC5353-2.8YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TMLF® (1.6x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 60dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3678-2
MIC5353-2.8YMT TR
MIC5353-2.8YMT TR-ND
MIC535328YMTTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 500mA 6-TMLF® (1.6x1.6)
Dabartinis - silpnas (Iq) 175µA Dabartinis - rezultatas 500mA