MIC5337-2.8YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5337-2.8YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5337-2.8YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TMLF
Duomenų lapai: MIC5337-2.8YMT-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5337-2.8YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5337-2.8YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 169965 pcs Duomenų lapas MIC5337-2.8YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 4-TMLF® (1.2x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 4-UFDFN Exposed Pad, 4-TMLF® PSRR 65dB ~ 50dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3268-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 4-TMLF® (1.2x1.6)
Dabartinis - silpnas (Iq) 35µA Dabartinis - rezultatas 300mA