MIC5320-46MYMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5320-46MYMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5320-46MYMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V/4.6V 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5320-46MYMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5320-46MYMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5320-46MYMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V/4.6V 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88276 pcs Duomenų lapas MIC5320-46MYMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.1V @ 150mA, 0.1V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V, 4.6V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TMLF® (1.6x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5320-46MYMT TR
MIC5320-46MYMT TR-ND
MIC5320-46MYMTTR
MIC5320-46MYMTTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 4.6V, 2.8V 150mA, 150mA 6-TMLF® (1.6x1.6)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 190µA Dabartinis - silpnas (Iq) 120µA
Dabartinis - rezultatas 150mA, 150mA Valdymo funkcijos Enable