MIC5319-2.8YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5319-2.8YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5319-2.8YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.8V 0.5A 6MLF
Duomenų lapai: MIC5319-2.8YML-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5319-2.8YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5319-2.8YML-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 2.8V 0.5A 6MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98862 pcs Duomenų lapas MIC5319-2.8YML-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 600mA Įtampa - įėjimas Up to 5.5V
Įtampa - suskirstymas 6-MLF® (2x2) Serija -
RoHS statusas Cut Tape (CT) Regulatorinė topologija 500mA
Polarizacija 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Kiti vardai 1611-MIC5319-2.8YML-CT
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.2V @ 500mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5319-2.8YML-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 500mA 6-MLF® (2x2) apibūdinimas IC REG LDO 2.8V 0.5A 6MLF
Dabartinis - rezultatas 2.8V Dabartinė - riba (min.) 1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5319-2.8YML-TR
MIC5319-2.8YML-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 2.8V 0.5A 6MLF