MIC5319-2.7BD5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5319-2.7BD5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5319-2.7BD5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5
Duomenų lapai: MIC5319-2.7BD5-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5319-2.7BD5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5319-2.7BD5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.7V 500MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 80382 pcs Duomenų lapas MIC5319-2.7BD5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.4V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 70dB ~ 60dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5319-2.7BD5 TR
MIC5319-2.7BD5 TR-ND
MIC5319-2.7BD5TR
MIC5319-2.7BD5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA TSOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable