MIC5318-2.9YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5318-2.9YMT-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5318-2.9YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6TMLF
Duomenų lapai: MIC5318-2.9YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5318-2.9YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5318-2.9YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.9V 300MA 6TMLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 126437 pcs Duomenų lapas MIC5318-2.9YMT-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 300mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.9V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-TMLF® (1.6x1.6) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-UFDFN Exposed Pad, 6-TMLF® PSRR 75dB ~ 55dB (1kHz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5318-2.9YMT TR
MIC5318-2.9YMT TR-ND
MIC5318-2.9YMTTR
MIC5318-2.9YMTTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA 6-TMLF® (1.6x1.6)
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 300mA