MIC5306-1.8YD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5306-1.8YD5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5306-1.8YD5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5
Duomenų lapai: MIC5306-1.8YD5.pdf
  • Pranešimas
MIC5306-1.8YD5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5306-1.8YD5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 1.8V 150MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102307 pcs Duomenų lapas MIC5306-1.8YD5.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 62dB ~ 35dB (10Hz ~ 20kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 25µA Dabartinis - rezultatas 150mA