MIC5305-3.3BD5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-3.3BD5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5305-3.3BD5
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5
Duomenų lapai: MIC5305-3.3BD5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
910 pcs
  • Pranešimas
MIC5305-3.3BD5 specifikacijos
Dalies numeris MIC5305-3.3BD5 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 62326 pcs Duomenų lapas MIC5305-3.3BD5.pdf
Įtampa (maks.) 0.85V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas TSOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TSOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA