MIC5305-2.9BML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5305-2.9BML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5305-2.9BML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.9V 150MA 6MLF
Duomenų lapai: MIC5305-2.9BML-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5305-2.9BML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5305-2.9BML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.9V 150MA 6MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 73473 pcs Duomenų lapas MIC5305-2.9BML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.85V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.9V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-MLF® (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 85dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5305-2.9BML TR
MIC5305-2.9BML TR-ND
MIC5305-2.9BMLTR
MIC5305-2.9BMLTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA 6-MLF® (2x2) Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable