MIC5295-3.3YD
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5295-3.3YD
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO252-5
Duomenų lapai: MIC5295-3.3YD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
640 pcs
  • Pranešimas
MIC5295-3.3YD specifikacijos
Dalies numeris MIC5295-3.3YD Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 150MA TO252-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 91198 pcs Duomenų lapas MIC5295-3.3YD.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 24V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 50dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA TO-252-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 4mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 35µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MIC5295
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5295-3.0YD-TR
MIC5295-3.0YD-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 3V 0.15A TO252-5
Sandelyje: 4013 pcs
parsisiųsti: MIC5295-3.0YD-TR.pdf
RFQ
MIC5295-3.3YD-TR
MIC5295-3.3YD-TR
apibūdinimas: IC REG LDO 3.3V 0.15A TO252-5