MIC5282-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5282-3.3YMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5282-3.3YMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5282-3.3YMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5282-3.3YMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 62418 pcs Duomenų lapas MIC5282-3.3YMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 3V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 90dB ~ 65dB (40kHz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3933-2
MIC5282-3.3YMM TR
MIC528233YMMTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-MSOP
Dabartinis - silpnas (Iq) 11µA Dabartinis - rezultatas 50mA
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris MIC5282-3.3
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5282-5.0YMM-TR
MIC5282-5.0YMM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 50MA 8MSOP
Sandelyje: 59663 pcs
parsisiųsti: MIC5282-5.0YMM-TR.pdf
RFQ
MIC5281-5.0YMME-TR
MIC5281-5.0YMME-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 5V 25MA 8MSOP
Sandelyje: 5845 pcs
parsisiųsti: MIC5281-5.0YMME-TR.pdf
RFQ
MIC5282-3.3YMM
MIC5282-3.3YMM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8MSOP