MIC5281-3.3YMME-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5281-3.3YMME-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5281-3.3YMME-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5281-3.3YMME-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5281-3.3YMME-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 25MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86758 pcs Duomenų lapas MIC5281-3.3YMME-TR.pdf
Įtampa (maks.) 3V @ 25mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 120V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP-EP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad PSRR 90dB (20kHz ~ 2MHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3906-2
MIC5281-3.3YMME TR
MIC528133YMMETR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 25mA 8-MSOP-EP
Dabartinis - silpnas (Iq) 11µA Dabartinis - rezultatas 25mA
Valdymo funkcijos - Bazinės dalies numeris MIC5281
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5281-5.0YMM-TR
MIC5281-5.0YMM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 25MA 8MSOP
Sandelyje: 62521 pcs
parsisiųsti: MIC5281-5.0YMM-TR.pdf
RFQ
MIC5281-5.0YMME
MIC5281-5.0YMME
Sandelyje: 97221 pcs
parsisiųsti: MIC5281-5.0YMME.pdf
RFQ
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LDO 3.3V 25MA 8MSOP