MIC5255-2.75YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5255-2.75YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5255-2.75YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.75V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5255-2.75YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5255-2.75YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5255-2.75YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.75V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180590 pcs Duomenų lapas MIC5255-2.75YM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.75V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (10Hz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-2814-2
MIC5255-2.75YM5 TR
MIC5255-2.75YM5 TR-ND
MIC5255-2.75YM5TR
MIC5255-2.75YM5TR-ND
MIC5255275YM5TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.75V 150mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA Dabartinis - rezultatas 150mA