MIC5253-1.85BC5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5253-1.85BC5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5253-1.85BC5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.85V 100MA SC70-5
Duomenų lapai: MIC5253-1.85BC5-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5253-1.85BC5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5253-1.85BC5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.85V 100MA SC70-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 144920 pcs Duomenų lapas MIC5253-1.85BC5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.3V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.85V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija Teeny™
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 70dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5253-1.85BC5 TR
MIC5253-1.85BC5 TR-ND
MIC5253-1.85BC5TR
MIC5253-1.85BC5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 100mA SC-70-5 Dabartinis - tiekimas (maks.) 150µA
Dabartinis - silpnas (Iq) 100µA Dabartinis - rezultatas 100mA