MIC5247-1.5YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5247-1.5YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5247-1.5YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6MLF
Duomenų lapai: MIC5247-1.5YML-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5247-1.5YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5247-1.5YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 150MA 6MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 241006 pcs Duomenų lapas MIC5247-1.5YML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.15V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-MLF® (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 50dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5247-1.5YML-CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA 6-MLF® (2x2) Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable