MIC5246-3.2BM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5246-3.2BM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5246-3.2BM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5246-3.2BM5-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5246-3.2BM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5246-3.2BM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 128304 pcs Duomenų lapas MIC5246-3.2BM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 50dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5246-3.2BM5 TR
MIC5246-3.2BM5 TR-ND
MIC5246-3.2BM5TR
MIC5246-3.2BM5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 150mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA Valdymo funkcijos Enable