MIC5239-3.15BM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-3.15BM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5239-3.15BM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.15V 500MA 8SOIC
Duomenų lapai: MIC5239-3.15BM-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5239-3.15BM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5239-3.15BM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.15V 500MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 84124 pcs Duomenų lapas MIC5239-3.15BM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 500mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.15V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5239-3.15BM TR
MIC5239-3.15BM TR-ND
MIC5239-3.15BMTR
MIC5239-3.15BMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.15V 500mA 8-SOIC Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA
Dabartinis - silpnas (Iq) 45µA Dabartinis - rezultatas 500mA