MIC5239-1.8YM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5239-1.8YM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5239-1.8YM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC
Duomenų lapai: MIC5239-1.8YM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5239-1.8YM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5239-1.8YM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 50970 pcs Duomenų lapas MIC5239-1.8YM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 500mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5239-1.8YM TR
MIC5239-1.8YM TR-ND
MIC5239-1.8YMTR
MIC5239-1.8YMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 7 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA Dabartinis - silpnas (Iq) 45µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable