MIC5232-2.8YML-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5232-2.8YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5232-2.8YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF
Duomenų lapai: MIC5232-2.8YML-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5232-2.8YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5232-2.8YML-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5178 pcs Duomenų lapas MIC5232-2.8YML-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 - Įtampa - įėjimas Up to 7V
Įtampa - suskirstymas 6-MLF® (2x2) Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 10mA
Polarizacija 6-VQFN Exposed Pad, 6-MLF® Kiti vardai 1611-MIC5232-2.8YML-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.1V @ 10mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5232-2.8YML-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.8V 10mA 6-MLF® (2x2) apibūdinimas IC REG LDO 2.8V 10MA 6MLF
Dabartinis - rezultatas 2.8V Dabartinė - riba (min.) 1