MIC5219-2.7YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5219-2.7YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5219-2.7YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.7V 500MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5219-2.7YM5-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5219-2.7YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5219-2.7YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.7V 500MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158252 pcs Duomenų lapas MIC5219-2.7YM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.7V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5219-2.7YM5-CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 500mA SOT-23-5 Dabartinis - silpnas (Iq) 8µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable