MIC5216-3.3YMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5216-3.3YMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5216-3.3YMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5216-3.3YMM-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5216-3.3YMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5216-3.3YMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64525 pcs Duomenų lapas MIC5216-3.3YMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC5216-3.3YMM TR
MIC5216-3.3YMM TR-ND
MIC5216-3.3YMMTR
MIC5216-3.3YMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-MSOP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 8µA Dabartinis - silpnas (Iq) 3µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC5216
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5216-3.2YMM-TR
MIC5216-3.2YMM-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.2V 500MA 8MSOP
Sandelyje: 4044 pcs
parsisiųsti: MIC5216-3.2YMM-TR.pdf
RFQ
MIC5216-3.3YMM
MIC5216-3.3YMM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8MSOP