MIC5210-3.3YMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5210-3.3YMM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5210-3.3YMM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5210-3.3YMM specifikacijos
Dalies numeris MIC5210-3.3YMM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V/3.3V 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 113904 pcs Duomenų lapas MIC5210-3.3YMM.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 150mA, 0.35V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V, 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR 75dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 1611-MIC5210-3.3YMM Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 2 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 2 Output 3.3V 150mA, 150mA 8-MSOP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA Dabartinis - silpnas (Iq) 150µA
Dabartinis - rezultatas 150mA, 150mA Valdymo funkcijos Enable